<oembed><version>1.0</version><provider_name>&#x8DB3;&#x67C4;&#x30AD;&#x30E3;&#x30B9;&#x30C6;&#x30A3;&#x30F3;&#x30B0;&#x30A8;&#x30EA;&#x30A2;</provider_name><provider_url>http://www.ashigara-ca.com/aca</provider_url><author_name>staff</author_name><author_url>http://www.ashigara-ca.com/aca/archives/author/sato</author_url><title>PA260001</title><type>rich</type><width>600</width><height>338</height><html>&lt;blockquote class="wp-embedded-content"&gt;&lt;a href="http://www.ashigara-ca.com/aca/archives/7886/pa260001"&gt;PA260001&lt;/a&gt;&lt;/blockquote&gt;
&lt;script type='text/javascript'&gt;
&lt;!--//--&gt;&lt;![CDATA[//&gt;&lt;!--
		/*! This file is auto-generated */
//--&gt;&lt;!]]&gt;
&lt;/script&gt;&lt;iframe sandbox="allow-scripts" security="restricted" src="http://www.ashigara-ca.com/aca/archives/7886/pa260001/embed" width="600" height="338" title="&#x201C;PA260001&#x201D; &#x2014; &#x8DB3;&#x67C4;&#x30AD;&#x30E3;&#x30B9;&#x30C6;&#x30A3;&#x30F3;&#x30B0;&#x30A8;&#x30EA;&#x30A2;" frameborder="0" marginwidth="0" marginheight="0" scrolling="no" class="wp-embedded-content"&gt;&lt;/iframe&gt;</html><thumbnail_url>http://www.ashigara-ca.com/aca/wp-content/uploads/2014/10/PA260001.jpg</thumbnail_url><thumbnail_width>600</thumbnail_width><thumbnail_height>800</thumbnail_height></oembed>